УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир відправив Пасхальну Вечірню на місці будівництва Свято-Воскресенського Кафедрального Собору24 квітня, в день світлого Христового Воскресіння, Предстоятель Української Православної Церкви звершив Вечірню на площі перед дерев’яним храмом на честь Всіх Святих комплексу Кафедрального Собору Воскресіння Христового міста Києва.

Його Блаженству співслужили: намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври архієпископ Вишгородський Павел, ректор Київських духовних академії і семінарії архієпископ Бориспільский Антоній, секретар Предстоятеля УПЦ архієпископ Переяслав-Хмельницький Олександр, єпископи: Володимир-Волинський і Ковельський Никодим,  Макарівський Іларій, Яготинський Серафим, Васильківський Пантелеімон та  Броварський Феодосій, а також духовенство столиці.

Під час богослужіння Предстоятель разом із духовенством та вірянами під спів Пасхального канону пройшов довкола фундаментної плити майбутнього Собору.

За  Вечірнею Архіпастир відзначив заслуги столичного духовенства. За понесені труди на церковній ниві  і як благословення на наступні Митрополит Володимир удостоїв священнослужителів богослужбових нагород.

Також Блаженніший Владика нагородив орденами Святителя Феодосія Чернігівського меценатів будівництва Свято-Воскресенського Кафедрального Собору. Зокрема, це народні депутати: Ігор Лисов, Віталій Хомутинник, Андрій Деркач, радник Президента України Юрій Богуцький, благодійники: Сергій Бут, Олександр Козодой, Микола Жуков, Михайло Гойхман.

Після служби Митрополит Володимир звернувся до присутніх із  словами настанови:

«Я дякую всім, хто прийшов сьогодні на це місце, на якому будується наш Кафедральний Собор, присвячений Воскресінню Христовому і сьогодні тут престольне свято. Воскресіння Христове – радісне і велике свято, тому що воно є сутністю нашої віри. Христос Воскрес першим і так воскресне кожний, кого Господь помилує на землі. Не даремно перші християни одразу оголосили віру у Воскресіння Христове, тому що тим самим ми віруємо у загальне воскресіння. І це допомогло першим християнам вистояти у вогненних випробуваннях. Тому Церква нагадує нам сьогодні, що ми не просто віруючі люди по відношенню до Бога, але те, що ми Божі, і нас очікує те, що ми оспівуємо в церкві і на що сподіваємося», - сказав Владика Митрополит.

Також Блаженніший Владика привітав усіх нагороджених із відзнаками та побажав Божої допомоги у  досягненні нових звершень.
 Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com