УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Предстоятель Української Православної Церкви привітав духовенство і мирян зі світлим Христовим ВоскресіннямТрадиційно на другий день світлого свята Пасхи Блаженніший Владика вітає духовенство і вірян зі святом Воскресіння Христового.

25 квітня, ввечері, Предстоятель Української Православної Церкви звершив пасхальну Вечірню в Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври.

За богослужінням також молились: митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел, керуючий справами УПЦ архієпископ Білоцерківський і Богуславський Митрофан, ректор Київських духовних академії і семінарії архієпископ Бориспільський Антоній, секретар Предстоятеля УПЦ архієпископ Переяслав-Хмельницький Олександр, єпископи: Макарівський Іларій,  Яготинський Серафим, Васильківський Пантелеімон та Броварський Феодосій.

Після богослужіння від імені вікарних архієреїв, духовенства, чернецтва Київської єпархії та боголюбивих мирян єпископ Переяслав-Хмельницький Олександр зачитав Слово, в якому прозвучали вітальні слова в адрес Предстоятеля нашої Церкви:

«Христос Воскрес, і світло Воскресіння наповнює радістю православну віруючу душу. У двох словах святкового вітання «Христос Воскрес» ми висловлюємо всю сутність нашої віри, всю міць і непохитність нашої надії на Господа Бога і вічне життя.

Світлом Свого Воскресіння нехай Христос просвітить наші душі і скорботи наші зверне в невгасиму духовну радість, яку по Його ж Божественному слову, ніхто і ніщо не може від нас відняти. Нехай дух наш співає Воскреслому Господу і прийме від Нього світло і мир».

Після цього Першосвятитель  привітав присутніх із святом Воскресіння Христового.

«Я сердечно дякую вам за сьогоднішні поздоровлення із Святом Пасхи – днем Воскресіння з мертвих нашого Христа і Спасителя. Я бажаю вам від Воскреслого Господа стати свідками воскресіння своїм життям, своїми помислами та своїми ділами. Я бажаю, щоби ми у всі дні нашого життя  радіти Воскрелому Господу та молилися Йому, аби Він простив і наставив нас  на праведне життя, яке приведе у життя вічне»,  - сказав Митрополит Володимир.

 

Насамкінець, Предстоятель благословив духовенство, чернецтво та вірян іконочками Воскресіння Христового, а кожна дитина, яка цього дня прийшла до храму, отримала із рук Владики Володимира пасхальні солодощі.
 Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com