УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Святіший Патріарх Кирил і Блаженніший Митрополит Володимир звершили Божественну літургію на соборній площі Києво-Печерської Лаври27 квітня Святіший Патріарх Кирил і Блаженніший Митрополит Володимир звершили Божественну літургію в Києво-Печерській Лаврі. Богослужіння відбулося на площі перед Свято-Успенським собором.

Первоієрархам співслужили собори архієреїв Української та Російської Православної Церкви.

Відзначимо, що нинішній візит Святішого Патріарха Кирила приурочений 25-м роковинам аварії на Чорнобильській АЕС.

Після Літургії Патріарх Кирил звернувся до зібрання віруючих зі словами настанови, у яких зосередив увагу на причинах та наслідках чорнобильської трагедії.

Також він привітав намісника Києво-Печерської Лаври з 50-річчям від дня народження,  відзначивши труди по розбудові та відродженню древньої обителі, та нагородив його орденом преподобного Серафима Саровського І-го ступеню. Разом із цим Патріарх подарував архієпископу Павлу архієрейську панагію.

Окрім цього,  Предстоятель Руської Православної Церкви у зв’язку із 35-річчям служіння у священницькому сані нагородив митрополита Хмельницького і Старокостянтинівського Антонія орденом благовірного князя Даниїла Московського ІІ-го ступеню.
 
Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com