УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Предстоятель Української Православної Церкви возвів намісника Києво-Печерської Лаври у сан митрополита1 травня, у Фомину Неділю,   Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир очолив Божественну літургію на соборній площі Свято-Успенської  Києво-Печерської Лаври. 

Йому співслужили собори архієреїв Української та Руської Православних Церков, а також насельники монастиря у священному сані.

За богослужінням (на Малому вході) Блаженніший Владика за заслуги перед Святою Церквою та у зв’язку із 50-річчям від дня народження возвів намісника Лаври архієпископа Павла у сан митрополита із титулом «Вишгородський і Чорнобильський».

Також Первосвятитель відзначив кліриків Київської єпархії богослужбовими нагородами. Зокрема, діловод Канцелярії Київської Митрополії ігумен Аркадій (Демченко) возведений у сан архімандрита; клірики столичного храму Всіх святих  протоієреї Віктор Дроботій та Віктор Івашук нагороджені правом носіння митри; ієродиякон Лавр (Соломонов) нагороджений правом носіння подвійного ораря.
 Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com