УКР РУС ENG 
   

ДОНЕЦЬКА ЄПАРХІЯ. Блаженніший Митрополит Володимир очолив Літургію у Свято-Георгіївському соборі м. Макіївка6 травня площа перед Свято-Георгіївським собором Макіївки стала центром православних урочистостей, присвячених дню пам'яті великомученика Георгія Побідоносця та Дню Перемоги.

Святковий день розпочався з Божественної літургії, яку у Свято-Георгіївському соборі очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир.

Йому співслужили митрополити: Одеський та Ізмаїльський Агафангел, Донецький і Маріупольський Іларіон,  архієпископи:  Рівненський і Острозький Варфоломій, Святогірський Арсеній,   Переяслав-Хмельницький Олександр, єпископи:     Горлівський і Слов'янський Митрофан, Білгород-Дністровський ОлексійМакіївський Варнава, Бердянський і Приморський Єлисей.

Архіпастирі прибули в Донецьку єпархію, щоб взяти участь в урочистостях з нагоди 60-річчя правлячого архієрея єпархії, митрополита Донецького і Маріупольського Іларіона. На Божественній Літургії Первосвятитель вручив владиці Іларіону високу церковну нагороду - "Відзнаку Предстоятеля Украінскої Православної Церкви", за особливі заслуги перед Українською Православною Церквою.

Після Божественної літургії гостей та парафіян храму вітали учасники пробігу ретро автомобілів "Крим-Донбас. Шлях Святителя Ігнатія". Автоколона повторила шлях святителя Ігнатія Маріупольського і прибула до Макіївки в день пам'яті святого великомученика Георгія Побідоносця.

Тут же, на площі перед собором, розпочався гала-концерт фестивалю "Співзвуччя перемоги". Численні виставки та конкурси перетворили непогожий, дощовий день у справжнє свято Перемоги, християнської любові та єдності.

Сайт Донецької єпархії

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com