УКР РУС ENG 
   

ДОНЕЦЬК. Блаженніший Митрополит Володимир співслужив Святішому Патріарху Кирилу за Божественною літургією у Спасо-Преображенському соборі міста7 травня, в суботу 2-ї седмиці по Великодню, Святіший Патріарх Кирил і Блаженніший Митрополит Володмиир звершили Божественну літургію у Спасо-Преображенському соборі Донецька.

Первосвятителям співслужили митрополити:  Волоколамський Іларіон, Одеський та Ізмаїльський Агафангел, Дніпропетровський і Павлоградський Іриней, Донецький і Маріупольський Іларіон, Луганський і Алчевський Іоанникій, Кримський і Сімферопольський Лазар, Вишгородський і Чорнобильський Павел; архієпископи: Люблінський і Холмський Авель (Польська Православна Церква); собор  архієреїв і духовенства Української та Руської Православної Церкви.

На богослужінні були присутні: дружина президента України Л.А. Янукович, голова Донецької обласної державної адміністрації А.М. Близнюк, Надзвичайний і Повноважний Посол Російської Федерації на Україну М.Ю. Зурабов, глава адміністрації м. Донецька А.А. Лук'янченко.

Після богослужіння Святішого Патріарха Кирила привітав Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир.

Потім до присутніх з Первосвятительським словом звернувся Святійший Патріарх Кирил, який подякував Блаженнішому Владиці Володимиру за спільну молитву та привітав митрополита Донецького і Маріупольського  Іларіона з ювілеєм.
З нагоди
60-річчя з дня народження та 20-річчя архієрейської хіротонії Святійший Патріарх  нагородив митрополита Іларіона орденом преподобного Сергія Радонезького I ступеня і на пам'ять про урочистості вручив хрест і дві панагії .

У дар собору Святійший Владика передав образ Софії, Премудрості Божої.
Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com