УКР РУС ENG 
   

ХАРКІВ. Блаженніший Митрополит Володимир взяв участь в урочистостях з нагоди 90-річчя з дня народження митрополита Харківського і Богодухівського Никодима7 травня,  в Харківському академічному театрі опери та балету ім. Н.В. Лисенка відбувся урочистий вечір, присвячений 90-річчю з дня народження митрополита Харківського і Богодухівського Никодима.

Вітаючи ювіляра, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир вручив митрополиту Никодиму вищу нагороду Української Православної Церкви - відзнаку Предстоятеля УПЦ.

Святійший Патріарх Кирилл оголосив грамоту про нагородження митрополита Никодима орденом преподобного Серафима Саровського I ступеня.

Віце-прем'єр-міністр України Віктор Тихонов зачитав телеграму Президента України Віктора  Януковича і передав митрополиту Никодиму квіти від глави української держави. Потім Віктор  Тихонов оголосив указ Президента України про нагородження митрополита Никодима орденом князя Ярослава Мудрого II ступеня. У документі наголошується, що високої державної нагороди ієрарх удостоєний «за визначні особисті заслуги у відродженні духовності українського народу та багаторічну благодійну і гуманістичну діяльність». Віктор Тихонов також вручив владиці Почесну грамоту Кабінету міністрів України, підписану Прем'єр-міністром України Миколою Азаровим.

Вітання Президента Російської Федерації Дмитра  Медведєва і голови Уряду РФ Володимира Путіна ювіляру передав Надзвичайний і Повноважний Посол Російської Федерації в Україну Михайло Зурабов, який «за заслуги в зміцненні єдності Російської Православної Церкви і дружби між російським та українським народами» вручив митрополиту Никодиму  орден Пошани.

Також прозвучали привітання голови Харківської обласної державної адміністрації Михайла Добкіна і голови міської адміністрації м. Харкова Генадія  Кернеса.

На завершення вечора відбувся святковий концерт.

patriarhia.ru


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com