УКР РУС ENG 
   

ХАРКІВ. Блаженніший Митрополит Володимир співслужив Святішому Патріарху Кирилу за літургією на Площі Свободи8 травня Святійший Патріарх Кирил та Блаженніший Митрополит Володимир  звершили Божественну літургію на площі Свободи міста Харкова.

Їм співслужили:  митрополит Волоколамський Іларіон, митрополит Харківський і Богодухівський Никодим, митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней, митрополит Одеський та Ізмаїльський Агафангел, митрополит Сімферопольський і Кримський Лазар, митрополит Воронезький і Борисоглібський Сергій, митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, собор архієреїв і духовенства Української та Руської Церков.

На богослужінні були присутні віце-прем'єр-міністр України В.М. Тихонов, Надзвичайний і Повноважний Посол Російської Федерації в Україні М.Ю. Зурабов, голова Харківської обласної державної адміністрації М.М. Добкін, голова міської адміністрації Харкова Г.А. Кернес, голова Харківської обласної ради С.І. Чернов.

Після богослужіння Блаженніший Митрополит Володимир привітав митрополита Никодима з днем тезоіменитства та 90-річним ювілеєм і подарував правлячому архієрею Харківської єпархії ікону святителя Спиридона Триміфунтського, освячену на його чесних мощах.

Митрополит Никодим подякував Патріарху Кирилу та Митрополиту Володимиру за поздоровлення і спільну молитву біля престолу Божого і підніс Первоієрархам набори панагій.

З Первосвятительським словом до присутніх звернувся Святійший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил. Він подарував митрополиту Никодиму, найстаршому архієрею Руської Православної Церкви, хрест та дві панагії.
 
ФОТО
Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com