УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. До України прибула глава святої великомучениці Анастасії УзорішительниціУ неділю, 8 травня, до столиці України прибули мощі святої великомучениці Анастасії Узорішительниці

В аеропорт «Бориспіль» святиня була доставлена делегацією Української Православної Церкви на чолі із виконуючим обов’язки голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків архієпископом Переяслав-Хмельницьким Олександром, яку у подорожі супроводжував ігумен  монастиря Святої Анастасії Узорішительниці митрополит Мілітійський Апостол.

Привезення мощей великомучениці Анастасії  відбулось із благословення Патріарха Константинопольського Варфоломія  на прохання Блаженнішого Митрополита Володимира.

Після зустрічі у столичному аеропорті мощі були доставлені до Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, де святиню зустрів Предстоятель Української Православної Церкви.

На зустрічі також були присутні митрополити: Овруцький і Коростенський Віссаріон, Вишгородський і Чорнобильський Павел, архієпископи: Білогородський Миколай та Бориспільський Антоній, єпископи: Макарівський Іларій, Яготинський Серафим та Броварський Феодосій.

Далі на  площі перед Успенським собором був відслужений подячний молебень, після якого Архіпастир звернувся до богомольців зі словами настанови. У своєму слові, Блаженніший Владика коротко розповів про життєвий подвиг великомучениці Анастасії та прикликав звертатися до її молитовного заступництва у скрутні та тяжкі моменти життя.

Після цього, Митрополит Володимир  молитовно вклонився до чесної глави великомучениці Анастасії та благословив святинею  усіх   присутніх.

Насамкінець, ковчег з чесною главою  святої великомучениці Анастасії Узорішительниці був перенесений до Трапезного храму Лаври, а вже після до Хрестовоздвиженського храму, у якому перебуватиме наступні кілька днів і до якої зможуть прикластись усі бажаючі.

Із графіком перебування чесної глави святої великомучениці Анастасії Узорішительниці ТУТ >>>.

Житіє великомучениці Анастасії можна прочитати ТУТ >>>.

 

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com