УКР РУС ENG 
   

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ. Єпископ Макарівський Іларій взяв участь у науково-практичній конференції, присвяченій 450-річчю Пересопницького Євангелія12 травня з благословення Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України вікарій Київської Митрополії єпископ Макарівскій Іларій взяв участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Пересопницьке Євангеліє –духовна святиня українського народу», присвяченій  450-річчю Пересопницького Євангелія, яка проходила в інституті Міжрегіональної Академії Управління Персоналом м.Хмельницького.

Владика Іларій виголосив привітання Блаженнішого Владики до організаторів та учасників конференції, в якому Митрополит Володимир наголосив на важливості цієї духовної святині для українського народу та побажав усім присутнім долучитися не тільки до історичного, філологічного, мистецького та інших аспектів Пересопницького Євангелія, але і до духовних глибин Святого Письма, що є найголовнішим.

Також владика Іларій передав присутнім Пасхальні привітання та благословіння Блаженнішого Владикі Володимира з побажаннями творчих успіхів у проведенні конференції.

В своєму вітальному слові єпископ Іларій підкреслив, що друге життя Пересопницькому Євангелію дала Українська Православна Церква, за ініціативи Його Блаженства.

У конференції також прийняли участь: митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Антоній з духовенством єпархії, керівництво області та міста на чолі з головою Хмельницької обласної державної адміністрації  Василем  Ядухою.

Зокрема, у своєму вітальному слові,  губернатор Хмельниччини подякував Блаженнішому Митрополиту Володимиру  за надану можливість першими отримати Пересопницьке Євангеліє на Хмельниччині в особі інституту МАУП.Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com