УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Синодальні молодіжний і соціальний відділи УПЦ організували благодійну акцію «Взорви радостью повседневность!» (+ ФОТО)22 травня в Київському Національному Ботанічному саду імені М.М.Гришка з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира пройшла акція в підтримку розвитку Всеукраїнського волонтерського руху «Взорви радостью повседневность!». Виручені від акції кошти організатори спрямували на допомогу дітям: онкохворим, сиротам і позбавленим батьківського піклування, а також інвалідам і людям похилого віку.

Кияни та гості столиці ознайомилися з різними напрямками волонтерського руху в Україні та змогли приєднатися до них в якості волонтерів.

Художники, дизайнери, майстри рукоділля організували благодійну виставку-продаж на території Ботанічного саду. Також бажаючі змогли спробувати свої сили в театральному мистецтві, ліпленні, плетінні іграшок. Гості стрибали на батутах і грали в футбол, а сімейні пари з дітьми брали участь у поєдинках сумоїстів, естафетах, конкурсах і навіть екстремальних розвагах від скаутів.

ДОВІДКА: Акція в підтримку розвитку Всеукраїнського волонтерського руху «Взорви радостью повседневность» традиційно проходить в Києві на території Свято-Троїцького Іонинського монастиря та Національного ботанічного саду імені М.М. Гришка.

Організатори акції: Синодальний відділ у справах молоді при Священному Синоді УПЦ, Синодальний відділ благодійності та соціального служіння при Священному Синоді УПЦ, Молодіжний волонтерський рух «Молодь небайдужа!» та Православні скаути України.

Відеосюжет про подію дивіться тут >>>


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com