УКР РУС ENG 
   

КІНГСТОН – КИЇВ. На Ямайці завершилася робота Міжнародного християнського мирного скликання24 травня в столиці Ямайки Кінгстоні завершилась робота Міжнародного християнського мирного скликання. У складі делегації Руської Православної Церкви у роботі цього форуму брав участь секретар Відділу зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви протоієрей Миколай Данилевич.

Цим заходом завершилося Десятиліття за подолання насильства, яке було проголошене Всесвітньою Радою Церков у 2001 році. У центрі діяльності ВРЦ протягом 10 років були питання домашнього насильства, вуличної злочинності, міжнаціональної та міжрелігійної ворожнечі, локальних конфліктів. Протягом цих 10 років офіційні делегації ВРЦ відвідали 28 країн.

У рамках роботи скликання представники Руської та Української Церков провели семінар, в якому представили учасникам «Основи вчення РПЦ про гідність, свободу й права людини», прийнятий Архієрейським Собором РПЦ в 2008 році.

Члени делегації також взяли участь у роботі інших семінарів у рамках Скликання – по проблемах екології, ВІЛ\СНІДУ, суїциду, мирного врегулювання на Корейському півострові, закріплення в міжнародних правових актах права на мир.

На звершення роботи форуму було прийняте послання. В документі наголошується, що християнські церкви повинні особливо боротись проти дискримінації та переслідування християн, що на жаль до цих пір має місце в різних країнах світу.

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com