УКР РУС ENG 
   

З Тернополя ковчег із чесною главою святої Анастасії Узорішительниці повезли до Львова31 травня до Тернополя привезли мощі святої Анастасії. На в’їзді у місто святиню зустрічали архієпископ Тернопільський і Кременецький Сергій, собор духовенства, насельниці Кременецького Богоявленського монастиря, хор Почаївської Духовної семінарії та православні тернополяни.

Прийнявши з рук настоятеля монастиря святої Анастасії митрополита Мілітійського Апостола, котрий супроводжує святиню в Україні, ковчег із главою святої Анастасії, владика Сергій благословив усіх ковчегом з чесними мощами. Хресний хід вирушив вулицями міста до кафедрального собору святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.

Біля кафедрального собору святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії митрополит Мілітійський Апостол, звертаючись до городян, розповів про унікальність перебування чесних мощів святої Анастасії Узорішительниці в Україні та в нашому місті, адже, лише вдруге за всю історію святиня залишила стіни монастиря поблизу Салонік.

Завдяки проханню Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Володимира, з благословення Вселенського Патріарха Варфоломея в Україну прибула визначна святиня Православного світу. Архієпископ Тернопільський і Кременецький Сергій, вітаючи високих гостей, подякував за можливість у переддень віддання Свята Пасхи вклонитися шанованій святині. «Нас єднає Воскреслий Христос, у єдності Святої Православної віри, молитвами святої Анастасії Узорішительниці, возрадуємося й возвеселімося, з надією на Царство Небесне».

Владика Сергій відправив молебень із читанням Акафісту святій Анастасіїї Узорішительниці. Святиня перебувала у Тернополі до ранку 1 червня. Протягом ночі перед ковчегом читалися Акафісти, а кожен бажаючий мав можливість приложитися до чесних мощей.

Прес-служба Тернопільсько-Кременецької єпархії

Читайте також:

Графік перебування в Україні чесної глави святої великомучениці Анастасії Узорішительниці >>>

 
ФОТОЛІТОПИСКоментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com