УКР РУС ENG 
   

ВОЛОДИМИР-ПОЛИНСЬКА ЄПАРХІЯ. До міста Ковеля привозили чесні мощі святої Анастасії Узорішительниці2 червня. з благословення єпископа Володимир-Волинського і Ковельського Никодима, котрий цими днями перебуває з паломницьким візитом на Святій Горі Афон, мощі великомучениці, біля святих врат Свято-Воскресенського собору, зустрічали священики Ковеля на чолі з благочинним округу — протоієреєм Володимиром Ровінським.

У відповідь на вітальне слово благочинного Ковеля, митрополит Мілітійський Апостол особливо наголосив, що Патріарх Константинопольський Варфоломій з радістю відгукнувся на прохання Предстоятеля Української Православної Церкви, про привезення на Україну мощів святої великомучениці Анастасії. Таким чином, Вселенський Патріарх ще раз засвідчив — Вселенське Православ'я визнає на Україні тільки одну Церкву — ту, яку очолює шанований у всьому християнському світі Митрополит Київський і всієї України Володимир.

З західної і східної окраїн Ковеля розташовані два собори — древній Свято-Воскресенський, в котрому мощі перебували до обідньої пори та новозбудований Свято-Троїцький, куди мощі Великомучениці перенесли урочистим Хресним ходом вулицями міста.

На центральній площі міста, перед будинком міської ради, назустріч святині вийшов міський голова Олег Кіндер зі співробітниками апарату. Мер міста вклонився великомучениці Анастасії та попросив духовенство благословити місто і його жителів її мощами. Священики на чотири сторони навхрест благословили святинею місто та продовжили Хресний хід.

За одну добу перебування у Ковелі мощів святої великомучениці Анастасії, перед святинею зуміли помолитися тисячі жителів міста. А паломники з навколишніх районів спеціально приїзджали на нічне богослужіння, щоби вшанувати святу.

3 червня, по завершенні у Свято-Троїцькому кафедральному соборі ранньої Божественної Літургії, під урочистий передзвін, мощі святої великомучениці Анастасії повезли до Луцька.

Прес-служба Ковельського благочиння
 
ФОТОЛІТОПИСКоментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com