УКР РУС ENG 
   

З 4 по 5 червня ковчег із чесною главою святої Анастасії Узорішительниці перебував у Рівненській єпархії4 червня до Рівненської єпархії привезли ковчег із чесною главою великомучениці Анастасії Узорішительниці. Біля Свято-Воскресенського кафедрального собору святиню зустрічали архієпископ Рівненський і Острозький Варфоломій, духовенство єпархії та віряни.

Після молебню до великомучениці Анастасії Узорішительниці біля стін собору архієпископ Варфоломій привітав митрополита Мілітійського Апостола та щиро подякував за надану можливість вклонитися святині, розказав про життя та мученицьку кончину великомучениці Анастасії.

Митрополит Мілітійський Апостол привітав всіх паломників. «Багатство не можна ховати, воно не повинно належати комусь одному. Воно повинно належати всім. Однією з святинь Свято-Анастасіївського Патріаршого монастиря, багатством монастиря, є чесна глава великомучениці Анастасії Узорішительниці. І тому на прохання Митрополита Київського і всієї України Володимира Патріарх Константинопольський Варфоломій благословив привезення мощів святої великомучениці Анастасії. Українська Православна Церква є єдина законна Православна церква в Україні, і це є основна з причин надання дозволу вивезти тимчасово чесну главу великомучениці Анастасії Узорішительниці за кордони Греції», —сказав у своєму слові митрополит Мілітійський Апостол. Також митрополит побажав здоров’я і довгих років життя високошанованому в Православному світі Митрополиту Київському і всієї України, Предстоятелю Української Православної Церкви Блаженнішому Володимиру, архієпископу Рівненському і Острозькому Варфоломію, духовенству, чернецтву та вірним Рівненської єпархії.

Архієпископ Варфоломій подякував за теплі слова та попросив митрополита Апостола молитов до святої великомучениці Анастасії Узорішительниці після повернення до Греції за православних християн України та за подолання розколу православних України.

Читайте також:


Графік перебування в Україні чесної глави святої великомучениці Анастасії Узорішительниці >>>

ФОТОЛІТОПИС


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com