УКР РУС ENG 
   

УВАГА! Ковчег із чесною главою святої Анастасії Узорішительниці перебуває у Білій Церкві6 червня мешканці міста Біла Церква на чолі з архієпископом Білоцерківським і Богуславським Митрофаном, єпископом Рокитнянським Никодимом, вікарієм єпархії та духовенством зустріли делегацію, що привезла до міста ковчег із чесною главою святої Анастасії Узорішительниці.

Святкова зустріч відбулася біля храму святителя Луки, архієпископа Кримського (перша міська лікарня). Далі Хресною ходою святиню було пронесено головною вулицею міста до Спасо-Преображенського кафедрального собору та відправлено перед нею молебень.

У вітальному слові архієпископ Митрофан висловив подяку митрополиту Мілітійському Апостолу, що супроводжував мощі святої, а в його особі і Вселенському Патріарху Варфоломію за надану можливість приклонитися до мощів святої Анастасії, яка своїм життям показала приклад жертовного служіння ближнім, допомагаючи їм у скруті та неволі.

До речі. Ковчег із чесною главою святої Анастасії знаходитиметься у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Біла Церква до 8 червня, після чого буде супроводжена до місця її постійного перебування Свято-Анастасієвського Патріаршого монастиря в Греції.
 
ФОТОЛІТОПИС
Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com