УКР РУС ENG 
   

ІТАЛІЯ. Виконуючий обов’язки голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви відвідав Венецію (ОНОВЛЕНО)У період з 31 травня по 04 червня виконуючий обов’язки голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви архієпископ Переяслав-Хмельницький Олександр на чолі делегації Українсьької Православної Церкви відвідав Венецію.

1 червня архієпископ Олександр разом із представниками Міністерства Культури України був прийнятий патріархом Венеції Кардиналом Анжело Сколою. Під час дружньої бесіди були обговорені актуальні моменти соціальної співпраці Православної та Католицької церков. Владика подякував кардиналу за можливість служіння та молитви у храмах Венеції, яку вони надають православним священикам та чисельним заробітчанам, що перебувають у Італії.

Того ж дня архієпископ Олександр звершив Божественну Літургію у мощей святого Апостола Марка в соборі Сан-Марко міста Венеції. За Божественною Літургією молилися Міністр Культури і туризму України Михайло Кулиняк, Генеральний Директор Києво-Печерського історико-культурного заповідника Марина Громова, художниця Оксана Мась, представники міністерства Культури і туризму України.

2 червня, у день свята Вознесіння Господнього архієпископ Переяслав-Хмельницький Олександр в сослужінні настоятеля Православного храму на честь святих Жон Мироносиць в Венеції священика Олексія Ястребова звершив Божествену Літургію у цьому храмі. За богослужінням молилися чисельні заробітчани з України та інших країн, що нині перебувають у Італії. Після Літургіє владика Олександр звернувся до отця настоятеля та парафіян зі словами настанови.

4 червня делегація Української Православної Церкви відбула на Україну.
 
ФОТОЛIТОПИСКоментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com