УКР РУС ENG 
   

РІВНЕНСЬКА ЄПАРХІЯ. У Корецькому монастирі вшанували ікону Божої Матері «Споручниця грішних»16 червня, у день вшанування ікони Божої Матері «Споручниця грішних» (Корецької) (1622) у Свято-Троїцькому Корецькому жіночому монастирі на Рівненщині собором архієреїв була відправлена Божественна літургія, яку очолив митрополит Миколаївський і Вознесенський Питирим.

Йому співслужили архієпископи: Білоцерківський і Богуславський Митрофан, Тернопільський і Кременецький Сергій, Рівненський і Острозький Варфоломій,  Сарненський і Поліський Анатолій, Вінницький і Могилів-Подільський Симеон, Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, єпископи: Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, Володимир-Волинський і Ковельський Володимир, Васильківський Пантелеімон, Городницький Олександр. 

Після відправи духовенство з прочанами пройшли хресним ходом довкола соборного храму. Під час ходи буди відправлена панахида за попередньою настоятелькою Корецької обителі ігуменею Наталією (Ільчук), яка керувала монастирем із 1970 по 2007 рік.

 

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com