УКР РУС ENG 
   

ЖИТОМИР. Секретар Предстоятеля УПЦ взяв участь в урочистостях з нагоди престольного свята Свято-Анастасіївського жіночого монастиря26 червня, у день пам’яті святої великомучениці Анастасії Римлянині, у  Свято-Анастасіївському жіночому монастирі міста Житомира відзначили престольне свято.

Божественну літургію, у нижньому приділі в ім’я преподобного Серафима Саровського соборного Свято-Анастасіївського храму обителі, що нині будується, відправили: митрополит Овруцький і Коростенський Віссаріон, архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр (секретар Предстоятеля УПЦ),  єпископи: Уманський і Звенигородський Пантелеімон,  Городницький Олександр та Рокитнянський Никодим.

По завершенні Літургії на площі перед собором був відслужений молебень, після якого духовенство разом із віруючими пройшли хресним ходом до монастирського кладовища, де була відправлена заупокійна літія за основателькою цієї обителі, схимонахинею Рафаїлою (Чернецькою) (+2005).

Наостанок, владика Віссаріон поздроровив насельниць обителі та прочан із престольним святом, після чого секретар Предстоятеля УПЦ архієпископ Олександр передав присутнім благословення та привітання від Блаженнішого Митрополита Володимира.

ДО РЕЧІ. Монастир був відкритий Священним Синодом УПЦ 30 березня 1999 року і розташований на околиці Житомира, на руїнах колишньої графської садиби, де у радянські часи діяв протитуберкульозний санаторій. Трудами насельниць обителі споруди набувають рис церковної архітектури, зводяться нові корпуси. Так у монастирі діє храм в ім‘я преподобного Сергія Радонезького, є дзвіниця, зводиться собор на честь мучениці Анастасії Римлянині з приділом преподобного Серафіма Саровського.


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com