УКР РУС ENG 
   

Рішення Зборів військового духовенства Української Православної ЦерквиУчасники зборів військового духовенства Української Православної Церкви  висловлюють щиру подяку Святішому Патріарху Московському і всієї Русі Кирилу та Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Володимиру за благословення і молитовну підтримку у важливій роботі відродження співпраці Церкви і Армії у справі духовної опіки військовослужбовців. Особливу вдячність приносимо Високопреосвященнішому митрополиту Сімферопольському і Кримському Лазарю за забезпечення роботи зборів на високому рівні і гостинність, а також за безпосередню участь у цій зустрічі.

Учасники зборів військового духовенства висловлюють щиру подяку Міністру оборони України Єжелю Михайлу Броніславовичу, Начальнику Генерального штабу – Головнокомандуючому Збройних Сил України генерал-полковнику Педченку Григорію Миколайовичу, Командувачу Військово-Морських Сил Збройних Сил України адміралу Максимову Віктору Володимировичу за сприяння духовно-пастирській місії у Збройних Силах, у відновленні співпраці Церкви і держави у цьому важливому напрямку. Дякуємо, також, Командувачу Чорноморського Флоту Російської Федерації, віце-адміралу Корольову Володимиру Івановичу за сприяння у проведенні зборів.

Учасники зборів вважають доцільним прийняти звернення до генералів і адміралів, офіцерів, прапорщиків і мічманів, сержантів і старшин, солдатів і матросів Збройних Сил України, а також до усіх, кому не байдужі доля Збройних Сил та стан обороноздатності нашої держави.
Остаточний текст звернення зборів військового духовенства доручити доопрацювати і оприлюднити Голові Синодального військового відділу по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України, Високопреосвященнішому  архієпископу Львівському і Галицькому Августину.

21-23 червня 2011 року        
м. Севастополь


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com