УКР РУС ENG 
   

Сьогодні відбудеться Ювілейний Собор Української Православної Церкви8 липня, о 14.00 у Трапезній палаті Києво-Печерської Лаври під головуванням Блаженнішого Митрополита Володимира розпочнеться Ювілейний Собор Української Православної Церкви.

У роботі Собору візьмуть участь усі архієреї та заштатні єпископи УПЦ, голови Синодальних установ і ректори духовних академій і семінарій УПЦ, представники Київської Митрополії, чоловічих і жіночих ставропігійних монастирів, а також по три делегати від кожної єпархії УПЦ: клірик, представник чернецтва та мирянин. Усього, відповідно до даних офіційного сайту Української Православної Церкви, на засіданні будуть присутні 237 осіб.

Подію висвітлюватимуть 37 акредитованих журналістів, працюватиме прес-центр Собору.

До того, як розпочне свою роботу Собор УПЦ, об 11.00 у Трапезній палаті храму в ім’я преподобних Антонія і Феодосія Печерських (Трапезна церква) відбудеться Собор єпископів Української Православної Церкви. Архієрейський Собор УПЦ зокрема обговорить і ухвалить зміни до Уставу про управління Української Православної Церкви.

Після завершення роботи Архієрейського Собору розпочнеться реєстрація учасників Собору УПЦ.

Власне Собор розпочнеться молебнем на початок доброї справи.

Далі перед учасниками з доповіддю виступить Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Володимир, після чого відбудеться обговорення питань, винесених на порядок денний.

На завершення роботи буде прийнято Ухвалу Ювілейного Собору Української Православної Церкви, з текстом якої заздалегідь можна було ознайомитися на офіційному сайті УПЦ.

Увечері, о 17.00, на площі перед Успенським собором розпочнеться Вечірнє богослужіння.

Читайте також:


Проект Ухвали Собору Української Православної Церкви від 8 липня 2011 року >>>

Список учасників Собору УПЦ >>>
 


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com