УКР РУС ENG 
   

ЗАПОРІЖЖЯ. Керуючий єпархією відзначив 40-річчя від Дня народження12 липня, керуючий Запорізькою єпархією архієпископ Запорізький і Мелітопольський Лука відзначив  40-річчя від Дня народження.

У цей день в кафедральному Свято-Покровському соборі міста Запоріжжя було звершено Божественну літургію, яку очолив митрополит Донецький і Маріупольський Іларіон.

Йому співслужили архієпископи: Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, Криворізький і Нікопольський Єфрем, Чернігівський і Новгород-Сіверський Амвросій, Запорізький і Мелітопольський Лука, Василій (Златолинський), єпископи: Сєверодонецький і Старобільський Агапіт, Туровський і Мозирський Стефан, єпископ Бердянський і Приморський Єлисей, Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, Ніжинський і Прилуцький Іриней, Макарівський Іларій, Васильківський Пантелеімон, Дніпродзержинський і Царичанський Володимир.

По закінченні богослужіння,  з благословення Блаженнішого Митрпоолита Володимира секретар Предстоятеля УПЦ архієпископ Переяслав-Хмельницький  і Вишневський вручив ювіляру орден  Святителя Луки Кримського.

Наостанок, владика Лука подякував усім за теплі слова на його адресу та з нагоди свята святих первоверховних апостолів Петра і Павла і побажав усім здоров'я, Божого благословення, Покрова Цариці Небесної і заступництва святих угодників.
Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com