УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Протоієрей Віталій Косовський відзначив 20-річчя свого настоятельства у Свято-Іллінському храмі столиці (+ ІНТЕРВ’Ю)14 липня виповнилося 20 років з дня призначення секретаря Київської Митрополії, благочинного міста Києва, професора протоієрея Віталія Косовського на посаду настоятеля Свято-Іллінської парафії столиці.

З цього приводу в Іллінському храмі відбулось святкове богослужіння, яке, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, очолив Митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел.

За богослужінням молилися преосвященні владики: архієпископ Білоцерківський і Богуславський Митрофан, архієпископ Херсонський і Таврійський Іоанн, єпископ Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф, єпископ Городницький Олександр, єпископ Броварський Феодосій, єпископ Шепетівський і Славутський Діонісій, а також духовенство міста Києва, прочани храму, гості з-за кордону.

Постійна адреса матеріалу >>>

Читайте також:

ИНТЕРВЬЮ. Настоятель Свято-Ильинского храма города Киева профессор протоиерей Виталий Косовский: «Я не заметил, как пролетели 20 лет, потому что каждый день работал, не покладая рук» >>>


ФОТОЛІТОПИС
Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com