УКР РУС ENG 
   

Список ЗМІ і журналістів, акредитованих на події, що відбуватимуться в рамках візитів Патріарха Грузинького Ілії і Святішого Патріарха Кирила 25 – 30 липня 2011р.



ПІБ

Посада

ЗМІ

1

Синдеєв Володимир

Фотокореспондент

ИТАР-ТАСС

2

Рафал Анастасія Олександрівна

Кореспондент

Газета «Сегодня»

3

Сєров Ігор Петрович

Кореспондент

Газета «Сегодня»

4

Салай Григорій Ілліч

Фотокореспондент

Газета «Сегодня»

5

Кузнєцов Юрій Владиславович

Фотокореспондент

Газета «Сегодня»

6

Ніколаєнко Сергій Владиславович

Фотокореспондент

Газета «Сегодня»

7

Сергій Світлицький

Фотокореспондент

ІА «Українські Новини»

8

Долженко Сергій

Фотокореспондент

Європейське Пресс-Фото Агентство

9

Катерина Лисенко

Журналіст

Телеканал «24»

10

Трачевський Сергій

Оператор

Телеканал «24»

11

Горпинченко Анна Сергіївна

Журналіст

УНІАН

12

Петрушенко Олена Іванівна

Фотокореспондент

УНІАН

13

Перевозник Александр Николаевич

Фотокореспондент

ІА ЛігаБізнесІнформ»

14

Анастасія Рябоконь

Фотокореспондент

Газета по-Українськи

15

Ростислав Мисюкевич

Фотокореспондент

Газета по-Українськи

16

Наталя Чубенко

Фотокореспондент

Газета по-Українськи

17

Андрій шматов

Фотокореспондент

Газета по-Українськи

18

Савілов Євген

Журналіст

ІА Франс-Прес

19

Супинський Сергій

Журналіст

ІА Франс-Прес

20

Жмінько Зоя

Журналіст

ІА Франс-Прес

21

Несенко Катерина

Журналіст

ІА Франс-Прес

22

Ільченко Ірина

Журналіст

Телерадіокомпанія «Культура»

23

Казаков Олександр

Оператор

Телерадіокомпанія «Культура»

24

Корба Галина

Журналіст

ІА «Українські Новини»

25

Смиляшев Степан

Журналіст

ІА «Українські Новини»

26

Блайда Григорій

Кореспондент

Радіо «Ера-fm»

27

Солонина Євген

Кореспондент

Радіо Свобода

28

Потапова Вікторія Олександрівна

Журналіст

ТРК «Ера»

29

Хлодзинський Вадим Сергійович

Журналіст

ТРК «Ера»

30

Цвєтанська Євгенія Вадимівна

Журналіст

ТРК «Ера»

31

Стрілець Богдан Савич

Оператор

ТРК «Ера»

32

Гурін Олексій Леонідович

Оператор

ТРК «Ера»

33

Ничипорук Іван Володимирович

Оператор

ТРК «Ера»

34

Вовк Андрій

Журналіст

ІА «Українські Новини»

35

Зоріна Олена Олександрівна

Журналіст

Телеканал «Гамма»

36

Шоломицький Антон Юрійович

Оператор

Телеканал «Гамма»

37

Калашніков Ярослав Анатолійович

Оператор

Телеканал «Гамма»

38

Глушко Альона

Кореспондент

ІА «Интерфакс-Украина»

39

Ляшенко Роман

Кореспондент

ІА «Интерфакс-Украина»

40

Ковачевич Наталя

Журналіст

ТРК «Україна»

41

Романюк Андрій

Оператор

ТРК «Україна»

42

Ковальська Неллі

Журналіст

ТРК «Україна»

43

Неговора Сергій

Оператор

ТРК «Україна»

44

Литвиненко Дмитро

Журналіст

Телеканал «СТБ»

45

Юдкович Олександр

Оператор

Телеканал «СТБ»

46

Сергій Каразій

Оператор

«Ройтерс Лімітед»

47

Андрій Перун

Оператор

«Ройтерс Лімітед»

48

Олена Пузіна

Журналіст

«Ройтерс Лімітед»

49

Володимир Сендєєв

Фотограф

«Ройтерс Лімітед»

50

Іл’їна Алевтина Сергіївна

Журналіст

Офіційний Сайт КПЛ

51

Дудник Денис Олексійович

Фотограф

Офіційний Сайт КПЛ

52

Леонтенко Ольга Володимирівна

Режисер

Студія Документальних Фільмів КПЛ

53

Зорін Олег Геннадійович

Оператор

Студія Документальних Фільмів КПЛ

54

Зима Василь

Журналіст

Телеканал «ICTV»

55

Маяков Андрій

Оператор

Телеканал «ICTV»

56

Габдрахімов Денис Анатолійович

Кореспондент

Інформаційне Агенство «У Н Н»

57

Ярмолюк Ілона Олександрівна

Кореспондент

Інформаційне Агенство «У Н Н»

58

Баранець Станіслав Владиславович

Фотокореспондент

Інформаційне Агенство «У Н Н»

59

Феденко Дарина

Журналіст

Телеканал «5 канал»

60

Підлісевіч Юрій

Оператор

Телеканал «5 канал»

61

Жижко Наталія

Журналіст

Телеканал «5 канал»

62

Ковалев Денис

Оператор

Телеканал «5 канал»

63

Лебедев Микола

Оператор

Телеканал «5 канал»

64

Кияшкл Євген

Оператор

Телеканал «5 канал»

65

Рибалка Ганна

Журналіст

Телеканал «5 канал»

66

Шумейко Наталя

Журналіст

Телеканал «СІТІ»

67

Грибань Олександр

Оператор

Телеканал «СІТІ»

68

Омельченко Олена

Журналіст

ТРК «Україна»

69

Молоткова Олександра

Журналіст

Телеканал «PRESS TV»

70

Петрусевич Олександр

Оператор

Телеканал «PRESS TV»

71

Мусієнко Владислав

Фотокореспондент

«Главред»

72

Огієнко Віктор Олександрович

Кореспондент

Інформаційне Агентство «Остро»

73

Буланенко Світлана

Журналіст

Россотрудничество

74

Вєчкілєв Сергій

Журналіст

Россотрудничество

75

Татарченко Денис

Журналіст

Россотрудничество

76

Граченко Ігор Володимирович

Фотокореспондент

Сайт Донецької Єпархії

77

Артюшенко Ольга

Журналіст

Перший Національний Телеканал

78

Банас Володимир

Оператор

Перший Національний Телеканал

79

Папуша Андрій

Оператор

Перший Національний Телеканал

80

Драбок Ірина

Журналіст

Перший Національний Телеканал

81

Радченко Андрій

Оператор

Перший Національний Телеканал

82

Протопопов Ігор

Оператор

Перший Національний Телеканал

83

Чоботарьов Миколай

Оператор

Перший Національний Телеканал

84

Бабак Катерина

Журналіст

Перший Національний Телеканал

85

Русакова Світлана Вікторівна

Фотокореспондент

Газета  «Горняк-95»

86

Скоропадський Артем

Журналіст

Газета «Комерсант»

87

Соделя Владислав

Фотокореспондент

Газета «Комерсант»

88

Мельницький Костянтин

Фотокореспондент

Газета «Комерсант»

89

Кадченко Віталій Вікторович

Кореспондент

Первый Национальный

90

Кривоносов Євгеній Вікторович

Оператор

Первый Национальный

91

Сахневич Олександр Васильович

Оператор

Первый Национальный

92

Рагулін Андрій Олександрович

Оператор

Первый Национальный

93

Титенко Сергій Анатолійович

Оператор

Первый Национальный

94

Богданов Валентин Олегович

Кореспондент

Телеканал «РТР»

95

Вишинський Кирило Валерійович

Кореспондент

Телеканал «РТР»

96

Замчинський Леонід Борисович

Оператор

Телеканал «РТР»

97

Гриневич Максим Георгійович

Оператор

Телеканал «РТР»

98

Васильківський Сергій Борисович

Оператор

Телеканал «РТР»

99

Іванов Дмитро Олександрович

Оператор

Телеканал «РТР»

100

Карпюк Олександр Андрійович

Фотокореспондент

Інформаційне Агентство «Незалежне Бюро Новин»

101

Юрчук Вікторія

Кореспондент

Інформаційне Агентство «РБК-Украина»

102

Роженцева Діана

Кореспондент

Інформаційне Агентство «РБК-Украина»

103

Герук Сергій Іванович

Кореспондент

Газета «Кирилица»

104

Кошеленко Ольга

Кореспондент

Телеканал «1+1»

105

Шинкаренко Ілля

Оператор

Телеканал «1+1»

106

Шинкаренко Максим

Оператор

Телеканал «1+1»

107

Гонтар Володимир Іванович

фотокорреспондент

УНІАН

108

Скакодуб Андрій Петрович

фотокорреспондент

УНІАН

109

Синиця Олександр Васильйович

фотокорреспондент

УНІАН

110

Ищенко Инесса Васильевна

 

журналіст

ТК «Глас»

111

Каратушин Владимир Владимирович 

 

оператор

ТК «Глас»














Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна Церква



Зворотний зв’язок: presschurch@gmail.com