УКР РУС ENG 
   

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ. Єпископ Броварський Феодосій освятив розписи храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці в ІванковіУ день вшанування ікони Божої Матері, іменованої "Троєручиця", з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, вікарій Київської Митрополії єпископ Броварський Феодосій звершив чин освячення розпису храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці в смт. Іванків, після чого очолив соборну Божественну літургію.

Йому співслужили благочинний Іванківського району протоієрей Іоанн Токарук, благочинний Броварскаго району протоієрей Олександр Левчук, настоятель храму архімандрит Лонгін (Дімітрієв), духовенство Іванківського благочиння.

Божественна літургія завершилася Хресною ходою навколо храму з місцевошанованою іконою Божої Матері "Троєручиця". Після богослужіння єпископ Феодосій розповів про історію явлення і прославлення цього дивного образу Пресвятої Богородиці та вручив нагороди Предстоятеля Української Православної Церкви благодійникам, які потрудилися в творенні храмового розпису.

У свою чергу, настоятель храму архімандрит Лонгін подякував владиці за його візит, можливість для прихожан храму молитися на архієрейському богослужінні та високі нагороди парафіяльним ктиторам.

ФОТОЛІТОПИС


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com