УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Святіший і Блаженніший Католікос-Патріарх всієї Грузії Ілля II відвідав місце будівництва Воскресенського кафедрального собору29 липня, з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира, на місці будівництва Воскресенського кафедрального собору Святішого і Блаженнішого Католікоса-Патріарха всієї Грузії Іллю II зустрів настоятель дерев’яного храму в ім’я Всіх святих архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр.

Він розповів високому гостеві про історію створення православної громади при храмі Всіх святих, про її життя, а також про плани щодо будівництва Собору Київських Митрополитів.

Предстоятель Грузинської Православної Церкви звершив у храмі Всіх святих невелике молитовне послідування.

Владика Олександр ознайомив Католікоса з проектом майбутнього собору.


Потім грузинська делегація на чолі з Первоієрархом відвідали будівельний майданчик Воскресенського кафедрального собору.

Від імені Блаженнішого Митрополита Володимира архієпископ Олександр попросив Грузинського Патріарха благословити місце будівництва.

Звертаючись до настоятеля храму Всіх святих, Патріарх Ілля II порадив йому встановити у церкві ікону святого пророка Божого Аггея, та частіше молитися цьому угоднику Божому, як робили це ієрархи, священнослужителі та віруючи Грузинської Православної Церкви у період будівництва Свято-Троїцького собору в Тбілісі.
 


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com