УКР РУС ENG 
   

БІЛА ЦЕРКВА. Митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел очолив Літургію з нагоди престольного свята в кафедральному соборі міста1 серпня, в день пам'яті преподобного Серафима Саровського чудотоворця, з нагоди другого престольного свята в Спасо-Преображенському кафедральному соборі було звершено Божественну літургію.

Святкове богослужіння відправив Високопреосвященніший Павел, митрополит Вишгородський і Чорнобильський, у співслужінні правлячого владики архієпископа Білоцерківського і Богуславського Митрофана, вікарія Білоцерківської єпархії єпископа Рокитнянського Никодима, секретаря Київської Митрополії протоієрея Віталія Косовського, благочинних єпархії, духовенства собору та братії Свято-Серафимівского чоловічого монастиря.

Під час Малого входу, секретарь Київської Митрополії протоієрей Віталій Косовський зачитав виписку з журналу Священного Синоду УПЦ, про відкриття в місті Біла Церква чоловічого монастиря на честь преподобного Серафима Саровського чудотворця та призначення на посаду настоятеля монастиря архієпископа Білоцерківського і Богуславського Митрофана. Після цього над правлячим владикою була прочитана молитва на священно-ігуменство.

По завершенні Божественної літургії, відбулась хресна хода навколо кафедрального собору, після чого митрополит Павел передав вітання від імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України та подарував громаді собору ікону Благовіщення Пресвятої Богородиці.


Сайт Білоцерківської єпархії
Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com