УКР РУС ENG 
   

УВАГА! До Києва привезли чесні мощі святителя Феофана Затворника, Вишенського6 серпня, з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира, до Києва привезли чесні мощі святителя Феофана Затворника, Вишенського. На території Ближніх печер Києво-Печерської Лаври Вишенський святині були урочисто зустрінуті братією та прихожанами монастиря.

У рамках передсвяткування 200-річчя від дня народження великого богослова і подвижника - святителя Феофана Затворника Вишенського, яке відзначатиметься в 2015 році, організовані хресні ходи по життєвому шляху святителя Феофана. Зі Свято-Успенського Вишенського монастиря Рязанської області в Києво-Печерську Лавру були принесені ковчег з часткою мощей святителя Феофана Затворника і чудотворна ікона Божої Матері Казанська (Вишенська).

Перебування святих мощей святителя Феофана Затворника в Києво-Печерській Лаврі має особливе значення, оскільки життєвий шлях святителя і, зокрема, становлення його як священнослужителя пройшло в стінах цього стародавнього монастиря. У 1841 році в Успенському соборі Лаври відбулися дияконська, а пізніше і священицька хіротонії майбутнього святителя, який до кінця свого життя зберіг глибокі й сильні враження, що справила на нього Києво-Печерська Лавра.

Протягом двох тижнів у Хрестовоздвиженському храмі Києво-Печерської Лаври всі бажаючі зможуть прикластися до частинки святих мощей і помолитися біля чудотворного образу Богоматері.


Читайте також:

Святитель Феофан Затворник и Киев >>>

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com