УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Телепрограма «Світ Православія» не є офіційним телевізійним проектом УПЦ, але Українська Православна Церква продовжує рекомендувати її до переглядуВідповідаючи на чисельні запити журналістів щодо долі офіційної телепрограми новин Української Православної Церкви «Світ Православія», голова Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ протоієрей Георгій Коваленко заявив: «На сьогоднішній день телепрограма «Світ Православія», що виходить на телеканалі «Глас», не є офіційною програмою новин Української Православної Церкви, а одним з проектів телеканалу «Глас». При цьому, вона, як і телеканал «Глас» в цілому, залишається в списку ЗМІ, рекомендованих Синодальним інформаційно-просвітницьким відділом УПЦ.

Над проектом, з благословення Священноначалля, працює протоієрей Андрій Ткачев. Сподіваємося, що позбавившись офіційного статусу, вона стане більш динамічною і різноманітною.

Щодо долі офіційних церковних новин на телебаченні, рішення буде прийматися перед початком нового телевізійного сезону у вересні».


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com