УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Відбулося чергове засідання Священного Синоду Української Православної Церкви (+ЖУРНАЛИ)26 серпня під головуванням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, у Синодальному залі Київської Митрополії відбулося чергове робоче засідання Священного Синоду Української Православної Церкви.

У ньому взяли участь постійні члени Синоду: митрополити Одеський і Ізмаїльський Агафангел, Чернівецький і Буковинський Онуфрій, Луганський і Алчевський Іоанникій, Донецький і Маріупольський Іларіон, Вишгородський і Чорнобильський Павел, архієпископи  Хустський і Виноградівський Марк, Білоцерківський і Богуславський Митрофан, Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр,  а також запрошені Преосвященні: митрополити Сімферопольський і Кримський Лазар, Луцький і Волинський Нифонт, Хмельницький і Старокостянтинівський Антоній та  єпископ Сумський і Охтирський Євлогій.

На засіданні обговорювалися важливі аспекти єпархіального життя й адміністративного устрою Української Православної Церкви.

Журнали засідань з повним переліком питань, які стали на порядок денний Синоду, будуть надруковані на нашому сайті дещо пізніше.

Журнали засідання Синоду >>>

Фоторепортаж
           
 


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com