УКР РУС ENG 
   

Cлово Блаженнішого Митрополита Володимира на урочистій церемонії посвяти у студенти першокурсників НМУ ім. О. О. БогомольцяШановний Віталій Федорович!

Щиросердечно вітаю Вас, професорсько-викладацький колектив, студентів із початком нового навчального року! Бажаю наснаги та сил для звершення Вашого непростого і дуже потрібного нам сьогодні подвигу! Нехай Господь щедро нагородить Своєю милістю, благополуччям і тих, хто навчає, і тих, хто навчається заради народу Божого, народу України.

Проте сьогодні більш ніж особливий день для тих, хто переступить поріг Національного медичного університету імені О.О. Богомольця вперше. Шановна молодь, ви обрали дуже престижний, але водночас і дуже відповідальний і складний фах! Адже кожен ваш день навчання це врятовані життя людей та щастя сімей, тому ви, як ніхто інший не маєте ніякого права на помилку. Студентські роки – це незабутні роки молодості, але й це роки отримання знань, які ви повинні винести золотим багажем зі стін університету і стати як фахівець на суд людей та Суд Божий! Любіть своє покликання, до якого вас зве сьогодні Господь, любіть людей, яким ви дуже швидко будете потрібні, любіть своїх батьків, які благословляють вас сьогодні в нелегкий життєвий шлях і не підведіть університет, який дав вам шанс отримати тут освіту!

Прикликаю на Ваші труди Боже благословення! З повагою,
 
+ВОЛОДИМИР

Митрополит Київський і всієї України,
Предстоятель Української Православної ЦерквиКоментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com