УКР РУС ENG 
   

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ. Секретар Предстоятеля УПЦ освятив нещодавно відкритий Свято-Георгіївський скит Свято-Вознесенського чоловічого монастиря м.Переяслава-Хмельницького2 вересня в с.Лазарівка Брусиліського району Житомирської області відбулось освячення Свято-Георгіївського храму скита Вознесенського монастиря м.Переяслав-Хмельницького Київської єпархії.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира чин освячення здійснив секретар Предстоятеля УПЦ архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, у співслужінні вікарія Київської Митрополії єпископа Макарівського Іларія, намісника монастиря архімандрита Аркадія (Демченко), Голови Синодального інофрмаційно-просвітницького відділу протоієрея Георгія Коваленко, братії монастиря та духовенства навколишніх парафій.

Після чину освячення на площі перед храмом була звершена Божественна літургія, по закінченні якої Владика Олександр звернувся до присутніх парафіян з промовою

 Далі Високопреосвященніший владика прочитав над архімандритом Аркадієм молитву на поставлення його в ігумена монастиря та вручив йому ігуменський посох.

Також архієпископ Олександр вручив благословенні грамоти Предстоятеля Української Православної Церкви благодійникам храму.

Того ж дня Високопреосвященніший архієпископ Олександр, єпископ Іларій та духовенство відвідали школу в с.Лазарівка, де Владики поспілкувались з дітьми та благословили їх іконками. Директор школи Вікторія Іванівна Радченко возповіла гостям про навчально-виховний процес та провела їх класами школи.

Нагадаємо, що рішення  про відкриття Свято-Георгіївського скиту було ухвалене на засіданні Священного Синоду УПЦ 26 серпня 2011 р. (журнал №67).

Фоторепортаж


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com