УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Предстоятель Української Православної Церкви прийняв делегацію Чорногорської Митрополії7 вересня, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир у своїй предстоятельській резиденції у Києво-Печерській Лаврі прийняв делегацію Чорногорської Митрополії, яка прибула  з паломницькою поїздкою святинями України.

У складі делегації: настоятель Цетинського монастиря протосингел Кирилл (Бойович), настоятель Свято-Воскресенського собору в Подгориці протоієрей-ставрофор Драган Митрович, директор радіо «Светігора» ієрей Предраг Шчепанович, координатор недільних шкіл Митрополії ієрей Мирчета Шливанчанин та  відповідальний за зв’язок з державними ЗМІ диякон Нікола Пейович.

З боку Української Православної Церкви на зустрічі були присутні: голова Відділу зовнішніх церковних зв’язків архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, голова Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ протоієрей Георгій Коваленко, голова Паломницького центру при ВЗЦЗ УПЦ Володимир Теліженко.

У ході розмови гості  передали Блаженнішому Владиці вітання Митрополита Чорногорського і Приморського Амфілохія та розповіли про сучасний  стан справ у  Митрополії.  Зокрема, було обговорено питання розколу у Черногорській Церкві.

Наостанок, сторони обмінялися пам’ятними сувенірами.

Фоторепортаж


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com