УКР РУС ENG 
   

Єпископ Володимир-Волинський і Ковельський Володимир представляв Українську Православну Церкви на урочистому прийомі в Посольстві України в Республіці Польща6 вересня Посольство України в Республіці Польща провело урочистий прийом у рамках відзначення 20-річчя незалежності України.

На запрошення Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Польща п. Маркіяна Мальського в урочистих заходах взяв участь Предстоятель Польської Автокефальної Православної Церкви Блаженніший Митрополит Сава. Українську Православну Церкву, з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира, представляв єпископ Володимир-Волинський і Ковельський Володимир.

Владика Володимир від імені Предстоятеля Української Православної Церкви привітав представників української громади, військового аташату та дипломатів Посольства з річницею Незалежності нашої Держави.

Від Блаженнішого Митрополита Володимира єпископ він українській громаді Польщі примірник факсимільного видання Пересопницького Євангелія.

«Святе Пересопницьке Євангеліє, 450-річчя створення якого ми відзначали нещодавно, — сказав, вручаючи святиню, єпископ Володимир, — є визначною пам’яткою мистецтва, свідком становлення нашої мови, одним із символів Української державності. Проте, найперше це є Євангеліє — Слово Боже. Саме на Євангельському Благовісті стверджувалася душа Українського народу — Українська Православна Церква від Володимирового хрещення до сьогодні. Відтак, слідування євангельським принципам та заповідям є неодмінною запорукою майбуття нашого народу й Держави».
 
ФОТОЛІТОПИС


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com