УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир очолив чин наречення архімандрита Іони (Черепанова) у єпископа Обухівського9 вересня у залі засідань Священного Синоду УПЦ, що при резиденції  Предстоятеля Української Православної Церкви у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі, відбулося наречення намісника Свято-Троїцького Іонинського чоловічого монастиря м. Києва  архімандрита Іони (Черепанова) у єпископа Обухівського.

Чин наречення звершив Митрополит Київський і всієї України Володимир у співслужінні  митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія,   архієпископів: Переяслав-Хмельницького і Вишневського Олександра, Бориспільського Антонія,   єпископів: Cєверодонецького і Старобільського Агапіта, Ніжинського і Прилуцького Іринея, Яготинського Серафима, Дрогобицького Філарета.

При нареченні архімандрит Іона звернувся до Блаженнішого Митрополита Володимира  та архіпастирів, що Йому співслужили,  зі ставленицьким словом.

Нагадаємо, що рішення про обрання архімандрита Іони (Черепанова) у єпископа Обухівського було ухвалено на засіданні Священного Синоду УПЦ 26 серпня 2011 року (Журнал № 62).

Архієрейська хіротонія  архімандрита Іони (Черепанова) відбудеться завтра, 10 вересня, за Божественною літургією у Трапезному храмі Лаври.

Фоторепортаж
 


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com