УКР РУС ENG 
   

Вітальне слово Блаженнішого Митрополита Володимира з нагоди Дня міста Українка Київської областіМіському голові міста Українка
П. Г. КОЗИРЄВУ

 

 

Шановний Павле Генріховичу!

Возлюблені у Господі браття і сестри – жителі міста Українка!

 
З нагоди святкування 44-ї річниці з дня заснування славного, мальовничого міста на Дніпрі, з символічною назвою УКРАЇНКА, прийміть мої сердечні привітання!

Сьогоднішнє свято – це значна подія для всіх, хто народився, виріс та працює у цьому чудовому місті, яке багате на талановитих, мудрих, працьовитих людей, відоме своїми культурними надбаннями. Місцевість, де нині розташувалася дніпровська перлина – Українка, по праву може пишатися своїм історичним минулим, про яке нагадують доленосні події цивілізаційного розвитку українського народу та становлення нашої державності. В наш час місто приваблює не тільки своїм минулим, а й прогресуючим сьогоденням, наполегливістю місцевої влади в забезпеченні сталого і динамічного розвитку громади, що безумовно розкриває перед жителями міста широкий простір майбутніх перспектив.

В цей святковий день щиро бажаю голові міста та всій громаді родинного щастя і сімейного благополуччя, добра і процвітання, міцного здоров’я і мирного неба, впевненості та оптимізму. Нехай Господь Вседержитель зміцнить Ваші душевні і фізичні сили для майбутніх трудів на благо міста і держави Україна!

Прикликаю на всіх Вас Боже благословення!

         З повагою,

 

+ ВОЛОДИМИР

МИТРОПОЛИТ КИЇВСЬКИЙ І ВСІЄЇ УКРАЇНИ
ПРЕДСТОЯТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com