УКР РУС ENG 
   

МЮНХЕН-КИЇВ. Вікарій Київської Митрополії єпископ Макарівський Іларій взяв участь у Міжнародному зібранні “Забов’язані жити разом - релігія і культури в діалозі”З благословення Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України вікарій Київської Митрополії єпископ Макарівскій Іларій  взяв участь у Міжнародному зібранні заради миру “Забов’язані жити разом - релігія і культури в діалозі”, яке було приурочене до 10-річчя від дня нападу на Сполучені Штати Америки в 2001 р. і відбувалося у період із 11 по 13 вересня  в Мюнхені (Німеччина), та було проведено за сприяння Спільноти Святого Егідія в співробітництві з Мюнхенської архідіоцезою.

На зібрані були присутні делегати від Помісних Православних Церков та представники інших релігій світу.

У рамках зібрання, владика Іларій взяв участь в роботі Комітету “Мученики і Сповідники віри”, де виступив з доповіддю, присвяченою священномученику Костянтину Голубєву та відповів на запитання аудиторії.

Єпископ Іларій також взяв участь у скорботній церемонії в концтаборі Дахау та молився за поминальною літією про всіх спочилих православних в’язнів, у православному храмі, що знаходиться на території концтабору.

На закінчення роботи зібрання відбулася заключна церемонія зустрічі на площі Марієнплац, у Мюнхені, де була прийнята спільна заява.


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com