УКР РУС ENG 
   

Звернення Блаженнішого Митрополита Володимира до учасників засідання Координаційної ради голів Синодальних установ Української Православної ЦерквиШановні учасники чергового засідання Координаційної ради
голів Синодальних установ Української Православної Церкви!

Наша Церква розвивається і зростає кількісно, відновлюютьсятрадиційні церковні служіння та сьогодення ставить перед нами все нові і нові питання. В цій ситуації дуже важливим і своєчасним є підсилення та розвиток соборних механізмів обговорення проблем, координація діяльності Синодальних відділів та установ, а також підготовка рішень Священноначалля та їх виконання.

Вбачаємо в Координаційній раді голів Синодальних установ механізм координації та розвитку всього розмаїття служіння та діяльності Української Православної Церкви.

Спираємося на вас, як на найближчих помічників нашому Предстоятельському служінню.

Молимося за дарування вам духа Премудрості і розуму, духа єдності і братньої любові у Христі.

Віримо, що серед вас, зібраних в ім’я Христове та заради блага Святої Церкви, присутній і сам Господь наш Ісус Христос та діє Дух Святий, який має навчити вас всьому.

Бажаємо Координаційній раді голів Синодальних установ Української Православної Церкви плідної роботи та передаємо наше благословення

† Володимир
Митрополит Київський і всієї України,
Предстоятель Української Православної Церкви

Київ, 20.09.2011 р.
 

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com