УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Первоієрарх Руської Православної Церкви Закордоном очолив Божественну літургію у Києво-Печерській Лаврі21 вересня, у день свята Різдва Пресвятої Богородиці, Першоієрарх Руської Православної Церкви закордоном Митрополит Східно-Американський і Нью-Йоркський Іларіон,  який перебуває в Україні з офіційним візитом,  очолив Божественну літургію у храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських (Трапезному).

Йому  співслужили:  намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, єпископ Макарівський Іларій, а також братія монастиря в священному сані.

Після закінчення Божественної літургії митрополит Павел, звертаючись до Митрополита Іларіона, сказав: «Ваше Високопреосвященство, дорогий Владико Іларіон! Дозвольте від усієї душі подякувати Вам за ті труди, які Ви робите, за молитви, які Ви сьогодні підносили в стінах цієї святої обителі. Ви сьогодні молилися не в чужій країні - Ви в рідній Церкві, на рідній для Вас землі. Але так було влаштовано Господом, щоб Ви благовістили Слово Боже в тих країнах, які були далекі від Істини, несучи нелегкий хрест архієрейського служіння за межами Батьківщини. Спасибі Вам, Владико, за батьківську любов, за Ваші труди. Бережи Вас Господь на многая і благая літа».

У слові-відповідді Митрополит Іларіон, зокрема, відзначив: «Я хочу подякувати Вам, дорогий Владико митрополит, за добрі слова. Сердечно вітаю Вас і всю братію монастиря, а також Блаженнішого Митрополита Володимира, який є Священноархімандритом Києво-Печерської Лаври зі святом. Усіх вас, дорогі брати і сестри, також вітаю з цим радісним днем - Богородичним святом!».

За матеріалами сайту Києво-Печерської ЛавриКоментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com