УКР РУС ENG 
   

Блаженніший Митрополит Володимир удостоїв настоятельку Успенського Зимненського ставропігійного жіночого монастиря ігуменю Стефану (Бандуру) ордена преподобної Анастасії Київської з нагоди 1010-ї річниці заснування та 20-річчя відновлення чернечого життя у цій обителіЇЇ ВИСОКОПРЕПОДОБІЮ,
НАСТОЯТЕЛЬЦІ СВЯТО-УСПЕНСЬКОГО СВЯТОГІРСЬКОГО ЗІМНЕНСЬКОГО
СТАВРОПІГІЙНОГО ЖІНОЧОГО МОНАСТИРЯ
ІГУМЕНІ СТЕФАНІ
 
Ваше Високопреподобіє!

Прийміть Наші щирі слова вітання зі святом Зимненської ікони Божої Матері, 1010-ою річницею застнування та 20-річчям відновлення чернечого життя в славній Свято-Успенській Зимненській обителі!

Щороку тисячі паломників спішать до Вашого монастиря, щоби помолитись перед чудотворним образом Цариці Небесної, який іменується Зимненським. Нехай кожен, хто підносить свої молитви до Божої Матері за себе, за своїх дітей, за ближніх, за Церкву і за Вітчизну отримав сили і мужність трудитися, жити і молитися для свого спасіння, для добробуту і процвітання нашої Української землі.

В ці святкові дні бажаємо матушці-настоятельці та сестрам святої обителі помочі Божої в чернечих подвигах, бути прикладом для всіх у вірі, надії, любові та чистоті. Нехай ювілей монастиря стане рубежем відліку нових звершень в духовному житті, а Цариця Небесна нехай береже всіх під Своїм Материнським Покровом від усякого лиха і зла.

Беручи до уваги Ваші, всечесна матушка ігуменя Стефана, заслуги перед Української Православною Церквою та з нагоди ювілейних святкувань, вважаємо можливим удостоїти Вас Ордена Української Православної Церкви преподобної Анастасії Київської.

Прикликаємо на всіх Боже благословення.
 
† Володимир,
Митрополит Київський і всієї України,
Предстоятель Української Православної Церкви

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com