УКР РУС ENG 
   

15.07.2006. ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКИЙ. У Свято-Успенському Зимненському монастирі відбулася конференція «Боротьба зі сліпотою в Україні в рамках виконання програми ВООЗ "Vision-2020"» 

У суботу, 15 липня, у Святогірському Успенському Зимненському ставропігійному жіночому монастирі, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Володимира, відбулася науково-практична конференція, організована асоціацією дитячих офтальмологів Україні «Боротьба зі сліпотою в Україні в рамках виконання програми ВООЗ "Vision-2020"».

На форумі розглядалися проблеми епідеміології сліпоти та слабкозорості, діагностики та реабілітації вродженої патології.

У рамках конференції видатні вітчизняні офтальмологи професори А.Сеняткіна, Н.Борова, С.Риков та Г.Жабоєдов, доцент О.Акіменко та кандидат медичних наук О.Лепіхова надавали консультації пацієнтам окулістичних клінік країни.

«З кожним роком збільшується кількість людей, які страждають від проблем з зором, - сказав офтальмолог Сергій Риков. - Причини зорових недругів у людей різні, але у більшості випадках до втрати зору призводять перенавантаження та нервові напруження. Зір потрібен людині, як вода рибі, й ми, лікарі, маємо робити все від нас залежне, щоб повернути людям унікальний дар від Бога - можливість бачити навколишній світ».

Учасники заходу також мали можливість оглянути експозицію новітніх зразків офтальмологічного обладнання.

За словами настоятельниці Свято-Успенського Зимненського жіночого монастиря ігумені Стефани, православні священики плідно співпрацюють з лікарями Волині. «Щодня до нас звертаються багато людей, яким потрібна медична допомога, - говорить матінка Стефана. - Потреби наших віруючих і спонукали насельниць обителі налагодити співробітництво з лікарями, зокрема, з видатним офтальмологом нашої країни Сергієм Риковим».

Закінчиться конференція в неділю, 16 липня, круглим столом «Боротьба зі сліпотою у дітей України».


(15 липень 2006)
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com