УКР РУС ENG 
   

14.10.2006. КИЇВ. Відбулася робоча зустріч представників синодальних комісій з діалогу між УПЦ та УАПЦУ четвер, 12 жовтня, згідно з рішенням Священного Синоду Української Православної Церкви та Архієрейського собору УАПЦ, в приміщенні Відділу зовнішніх церковних зв'язків УПЦ відбулася чергова робоча зустріч комісій вищезгаданих Церков по діалогу з відновлення єдності Православ'я в Україні.

У заході від Української Православної Церкви взяли участь архієпископ Переяслав-Хмельницький Митрофан, голова Відділу зовнішніх церковних зв'язків протоієрей Миколай Забуга та викладач Київської духовної академії архімандрит Іоасаф (Губень).

Члени комісії обмінялися думками щодо сьогоднішньої міжконфесійної ситуації в Україні. Учасники зустрічі говорили і про взаємовідносини між вірними різних юрисдикцій на парафіяльному рівні. Ці відносини, на думку учасників зустрічі, мають бути більш толерантними. Не дівлячись на догматичні та еклезіологічні протиріччя, цих людей об'єднує соціальна та благодійна діяльність.

Учасники дійшли одностайної думки про важливість комісії з діалогу між юрисдикціями, а також обговорили порядок подальшої роботи.


(14 жовтня 2006)
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com