УКР РУС ENG 
   

13.11.2006. КИЇВ. Підписано угоду про співпрацю між Синодальним благодійним відділом УПЦ і Міжрегіональною академією управління персоналомУ вівторок, 7 листопада, голва Синодального відділу благодійності та соціального служіння УПЦ протодиякон Сергій Косовський і ректор МАУП професор Микола Федорович Головатий, доктор політичних наук, підписали договір про співробітництво і взаємодію в сфері освіти та соціальної роботи.

Угода передбачає підготовку й перепідготовку на сучасному науково-методичному церковно-богословському рівні професійних фахівців зі спеціальностей «Соціальна робота» і «Соціальна педагогіка», з включенням у навчальний стандартний план циклу богословських дисциплін: «Новий Завіт», «Біблеїстика», «Соціальна християнська доктрина», «Християнська антропологія», «Введення в теологію», «Історія християнської Церкви», «Основи християнської моральності», «Сімейне церковне право» й низки інших дисциплін, а також спеціальних і практичних курсів з питань соціальної роботи церковних, державних та неурядових організацій.

«Підписана угода відкриває шлях активній участі Синодального відділу благодійності та соціального служіння УПЦ і кафедри українського православ'я й теології Інституту соціальних наук у підготовці студентів і майбутніх фахівців в сфері соціального служіння, добродійності та християнського милосердя. Це дасть можливість проводити міжнародні науково-практичні конференції, круглі столи, семінари й лекції, розробляти та видавати підручники, навчальні посібники, методичні матеріали і науково-богословську літературу», - так прокоментував подію завідувач кафедрою українського православ'я й теології МАУП священик Діонісій Мартишин.


(13 листопада 2006)
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com