УКР РУС ENG 
   

05.12.2006. КИЇВ. Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій засудила будь-які спроби законодавчо встановити одностатеві шлюби в Україні30 листопада в інформаційному агентстві Інтерфакс-Україна відбулася прес-конференція представників конфесій - членів Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, на якій було оприлюднено відкритий лист Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій з приводу ініціатив легалізації одностатевих шлюбів (реєстрації одностатевих партнерств) та поінформовано громадськість про підсумки чергового засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій.

У відкритому листі наголошено, що Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій занепокоєна спробами деяких громадських організацій законодавчо встановити в Україні одностатеві шлюби або зареєстровані одностатеві партнерства.

У зв'язку з цим ВРЦ і релігійних організацій від імені представлених в ній основних християнських, юдейських та мусульманських конфесій України звертається до Верховної Ради України з пропозицією чітко та недвозначно зафіксувати у законах України те, що подружжя (сім'ю) можуть створити виключно чоловік і жінка.

Серед тих, хто підписався, були: ректор Київської духовної академії та семінарії Української Православної Церкви протоієрей Микола Забуга, Архієпископ Української Греко-Католицької Церкви кардинал Любомир (Гузар), митрофорний протоієрей Української Автокефальної Православної Церкви Віталій (Даньчак), голова Всеукраїнського Союзу об'єднань євангельських християн-баптистів В'ячеслав Нестерук, єпископ Української Лютеранської Церкви В'ячеслав Горпинчук, президент Синоду німецької Євангелічно-Лютеранської Церкви України Андрій Гамбург, головний рабин м. Києва та України, Президент Об'єднання юдейських релігійних організацій України Яків Дов Блайх, Муфтій Духовного управління мусульман України Ахмед Тамім та інші.

Текст відкритого листа Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій з приводу ініціатив легалізації так званих одностатевих шлюбів читайте ТУТ!
(05 грудня 2006)
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com