УКР РУС ENG 
   

ВІННИЦЯ. Православні віруючі — проти діяльності організації «За Помісну Україну»Останнім часом у світських і церковних ЗМІ з'явилася інформація про створення громадської організації «За Помісну Україну». У зв'язку з цим у Київську Митрополію Української Православної Церкви почали надходити листи від віруючих з багатьох регіонів України. Православні українці просять Блаженнішого Митрополита Володимира не допустити втручання цієї суспільно-політичної організації у внутрішньоцерковні справи.

Пропонуємо вашій увазі текст одного з таких листів:

Блаженнішому Володимиру,
Митрополитові Київському
і всієї України,
від православних громадян
м. Погребище Вінницької області

 

Блаженніший Владико Володимире!

Звертаються до Вас православні християни, вірні чада канонічної Української Православної Церкви.

Ми категорично проти об'єднання Української Православної Церкви з розкольниками, ми не хочемо, щоб чисте джерело православної віри замулилося брудом фальшивого удавання, чим буде зганьблений Дух Святий.

Не може бути ніякого об'єднання з розкольниками, крім як через їхнє щире й глибоке покаяння і повернення згідно з канонічними правилами в Українську Православну Церкву.

Сучасні політики не можуть навести лад в економіці України, довели народ до межі бідності й вимирання. У нашому маленькому районі з 34,5 тисяч мешканців щорічно вмирає 700-900 чоловік, а народжується всього 100-120 дітей. А скільки душ людських помирає духовною смертю ще за життя... Одному Господові відомо!

Блаженніший Владико, слізно просимо Вас - не дайте політикам, духовно неграмотним, втрутитися в церковне життя! Вони не знають історії Святого Православ'я, церковного життя. Нехай виконують свої прямі обов'язки - наведуть лад в економіці країни, нагодують свій народ і одягнуть його не в закордонний «секонд-хенд», а в одяг вітчизняного виробництва, доступний фінансово як пенсіонерові, так і студенту.

«Кесареві - кесарево, а Богові - Боже». Нехай «політики» несуть Господові покаяння, сльози й молитву, а реформи залишать для економіки.

05 березня 2007 р.

Під листом підписалося 23 чоловік


(23 березень 2007)
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com