УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. До свята Великодня Голосіївська районна адміністрація одержала передплату на «Церковну православну газету»До свята Світлого Христового Воскресіння всі управління й відділи Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації одержали передплати на офіційний друкований орган Української Православної Церкви - «Церковну православну газету».


Більше сорока екземплярів газети щомісяця доставлятимуться в кабінети службовців районної адміністрації, оперативно доносячи інформацію про життя та стан Православної Церкви в країні. Цю акцію провів київський Свято-Владимирський духовно-просвітницький Центр, що знаходиться в межах Голосіївського району.

«Ми часто дивуємося, - говорить керівник Центру ігумен Феодосій (Снігірьов), - що багато наших політиків і державних службовців мають поверхневий, а часто й помилковий погляд на питання духовного життя й віри. Від цієї релігійної напівграмотності вони, нерідко цілком щиро, намагаються міряти життя Православної Церкви мірками політичними, а із цього, як відомо, нічого гарного не виходить.

Тому ми з радістю сприйняли благословення Блаженнійшого Митрополита Володимира парафіяльним громадам по можливості взяти участь у передплаті «Церковної православної газети» для шкіл, бібліотек, лікарень, державних установ».

А почали співробітники Центру з Голосіївської районної адміністрації, тому що їхній храм розташований майже біля адміністративних будівель.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com