УКР РУС ENG 
   

КИЇВ-УЖГОРОД. Блаженніший Митрополит Володимир відвідав Мукачівську єпархіюУ суботу, 14 квітня, Предстоятель Української Православної Церкви звершив архіпастирський візит до Мукачевської єпархії.

У Фомину неділю, 15 квітня, Блаженніший Митрополит Володимир очолив святкову Божественну літургію в Свято Воздвиженському кафедральному соборі міста Ужгород.

Владиці співслужили єпископи Мукачівський і Ужгородський Агапіт, Васильківський Лука, Бориспільський Антоній, а також священики єпархії. Щоб привітати свого архіпастиря та отримати благословення зібралось багато віруючих. Ще задовго до офіційної зустрічі Предстоятеля у соборі і біля його стін почали збиратися люди.

Вони приїздили на автобусах, електричках та на власному транспорті з різних куточків Закарпатської області.

Після Євангелія Блаженнійший Митрополит Володимир виголосив проповідь в якій зокрема сказав: «Неділя після Пасхи про невірного Фому ще раз нагадує про те, що в кожному з нас є ще частинка зневіри, яка наштовхує людину на сумніви щодо Воскресіння Хреста. Якщо віра в людини є непохитною, то вона живе по словах Спасителя, Який сказав: "Блаженні ті, які не бачили, але вірили».

Після літургії Блаженнійший Митрополит Володимир подав архіпастирське благословення людям, яких цього дня зібралось більше 5 тисяч.

Наостанок Предстоятель Української Православної ознайомився з роботами, що ведуться на території собору.

 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com