УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Курсанти військових закладів столиці отримали благословення Блаженнішого Митрополита ВолодимираУ четвер, 19 квітня, Блаженнішого Митрополита Володимира в його предстоятельській резиденції у Києво-Печерській Лаврі відвідали курсанти навчальних закладів Міністерства оборони та Міністерства внутрішніх справ України. Архіпастир благословив майбутніх військовослужбовців і правоохоронців іконками Воскресіння Христового та подарував кожному юнакові на пам'ять книжку «Благословіть запитати», яка містить його відповіді на найактуальніші запитання сучасності.


Потім у супроводі співробітників Синодального відділу УПЦ по взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями, курсанти відвідали будинок намісника Києво-Печерської Лаври. Вони привітали владику Павла з Днем народження, після чого відвідали лаврськи печери, де молилися біля рак з мощами преподобних печерських.

Цього дня курсанти пообідали в семінарській трапезній разом зі студентами Київських духовних шкіл.


«Щороку наш відділ влаштовує великодні прийоми для курсантів військових вузів, - сказав архієпископ Львівський і Галицький Августин. - Цього року в актовому залі Лаври хор Київських духовних шкіл під управлінням ієромонаха Романа (Підлубняка) влаштував для юнаків концерт пасхальних творів». Після концерту відбулася бесіда владики Августина з курсантами. Він розповів їм про духовне та символічне значення свята Світлого ХристовогоВоскресіння, а вони поділилися зі священослужителями враженнями від церковного співу.

На добру згадку про відвідування Києво-Печерської Лаври кожен курсант отримав «Молитовник православного воїна».

Всього в пасхальному заході взяло участь більш ніж 80 курсантів з Військового інституту Національного університету імені Тараса Шевченка, Київського національного університету Внутрішніх справ, Чернігівського юридичного коледжу Державного департаменту з питань виконання покарань, Черкаського пожежного інституту імені Героїв Чорнобиля Міністерства з питань надзвичайних ситуацій.(21 квітень 2007)
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com