УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир освятив три останні хрести на бані Свято-Миколаївського собору Покровського жіночого монастиряУ вівторок, 22 травня, коли Православна Церква вшановувала пам'ять святителя Миколая, Предстоятель Української Православної Церкви звершив Божественну літургію у Свято-Покровському жіночому монастирі столиці. Йому співслужили намісник Києво-Печерської Лаври архієпископ Вишгородський Павло, єпископ Бориспільський Антоній, а також клірики обителі та київських храмів. Під час богослужіння Блаженніший Митрополит Володимир нагородив орденами Української Православної Церкви священнослужителів, які протягом року працювали над відродженням монастиря з унікальною історією.

Після Літургії Архіпастир звершив чин освячення трьох хрестів для бань Свято-Миколаївського собору обителі. Усього храм має п'ятнадцять бань, саме трьох останніх хрестів не вистачало для повного відродження історичного архітектурного ансамблю Покровської жіночої обителі.

Цей подарунок насельницям і парафіянам монастиря до дня пам'яті святителя Миколая зробило керівництво корпорації «Укрреставрація».

За богослужінням також молився заступник київського міського голови Віталій Журавський. У розмові з журналістами після чину освячення він зазначив, що відродження зруйнованого атеїстичною владою Покровського монастиря стало важливим напрямком діяльності міської ради на чолі з Леонідом Черновецьким. «Не можу без радості в серці дивитися на ці бані. Особливо втішає, що так, цеглина за цеглиною, ми можемо відродити не лише наш золотоверхий Київ, але й усю Україну, - сказав В.Журавський. - І бачимо ми цю можливість на прикладі Свято-Миколаївського собору Покровського монастиря».


(24 травень 2007)
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com