УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир зустрів мощі апостола Андрія Первозваного у Свято-Успенській Києво-Печерській ЛавріУвечері 31 травня Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Володимир у супроводі архієреїв, духовенства та мирян зустрів стопу святого апостола Андрія Первозваного. Владика супроводив святиню від надбрамного храму на честь Пресвятої Трійці у Києво-Печерській Лаврі до Успенського собору, де на передсоборній площі відбувся урочистий молебень.

Андрій Первозваний першим приніс благовістя на землі, де згодом постала могутня Київська Русь. Решта його честних останків знаходиться в Італії, правиця - в Московському Успенському соборі, а стопа - у Одеському  Свято-Успенському чоловічому монастирі - саме цю частку мощей привезли до Києва з нагоди святкування 15-річчя Харківського Архієрейського Собору та 15-річчя предстоятельського служіння Блаженнішого Митрополита Володимира.

Після молебню присутні хресним ходом з мощами святого апостола пройшли до площі біля адміністративного корпусу Київської духовної академії та семінарії. Тут Блаженніший Владика звершив освячення пам'ятника засновнику Київської духовної академії святителю Петру Могилі. Цей пам'ятник було передано як дарунок академії від родини Засух та встановлено на честь 15-ї річниці Харківського Архієрейського Собору.

 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com